İnsan Kaynakları | Site Haritası | English  
 
Hakkımızda

Endotek, kurulmuş olduğu 1994 yılından itibaren, uzmanlaşmış olduğu tıp alanlarındaki gelişmeleri ve medikal teknolojileri yakından izleyip, öncülük ederek, bu alanlardaki en etkin ve kaliteli ürünleri ve sistemleri, hastalarımıza, sağlık çalışanlarımıza ve bu hizmete ihtiyaç duyan tüm kullanıcılarımıza sunmaktadır.

Yüksek sterilizasyon teknolojilerine sahip Radic8 VIRUSKILLER ® serisi ürünleri aracılığıyla, her kurumun kendi ihtiyacına yönelik olarak geliştirilmiş ürün portföyü ile İç Ortam Hava Kalitesinde size temiz ve steril havayı sunmaktayız. Radic8 VIRUSKILLER ® hava sterilizasyon cihazları,özel olarak tasarlanmış, yüksek etkili filtrasyon sistemleri yanında UVGI (Ultraviyole Germisidal Işınım) ve PCO (Foto Katalitik Oksidasyon) teknolojilerine sahip çok yüksek etkili, patentli sterilizasyon reaktörüne sahiptir.

Bunun yanında, Sterilizasyon Kontrol, Enfeksiyon Önleme ve Yara Bakım alanlarında, konusunda uzman ekibimizle, sağlık profesyonellerinin bu alanlardaki ihtiyaçlarını en yüksek standartlarda karşılamaya yönelik olarak, en yüksek standartlardaki ürünleri (3M Medical) ve hizmetleri sunmaktayız.

cerrahi01
proje2
Proje
 
 
 

Tüm Hakkı Saklıdır © 2012 - Endotek Sağlık Gereçleri Tasarım & Uygulama: Aynur Uğurlu