İnsan Kaynakları | Site Haritası | English  
 
Hava Sterilizasyon Sistemleri

Hastaneler ve klinikler gibi birincil basamak sağlık hizmeti veren merkezler aerobiyoloji açısından bize bir ayna görevi görmektedir. Sağlık hizmeti aldığımız bu merkezlerdeki hava (hastane, klinik vs.) başta  yüksek oranda bakteri, virüs, mantar sporu, polen, kimyasallar olmak üzere farklı bir çok hava kirletici madde içerir.

Sağlığımız için son derece tehlikeli olan virüsleri soluduğumuz havadan uzaklaştırmak oldukça zordur. Bu gibi patojen mikroorganizmalar ve toksik partiküller havada uzun süre asılı kalarak insanlarda enfeksiyona ve çeşitli sağlık problemlerine sebep olur.

Radic8 VIRUSKILLER® hava sterilizasyon cihazları, özel olarak tasarlanmış çok fonksiyonlu filtrasyon sistemleri, UVGI (Ultraviyole Germisidal Işınım) özelliğine sahip patentli sterilizasyon reaktör hücre sistemi, ve PCO (Foto Katalitik Oksidasyon) teknolojisine sahiptir. Bu teknoloji patojen mikroorganizmaları %99 gibi yüksek bir oranda ortadan kaldırarak sizi enfeksiyon hastalıklarından korur.

Havayolu bulaşımı ve çapraz kontaminasyon ile,sağlığımızı tehlikeye atan patojen virüs, bakteri ve mantarları; bunun yanında toz, duman ve bir takım zararlı gazları sürekli olarak solumaktayız. Bu tür zararlı mikroorganizmalar ve toksik maddeler havada asılı kalarak bağışıklık sistemimizi etkiler ve enfeksiyon hastalıklarına yakalanmamıza sebep olur.
VIRUSKILLER Hava Sterilizasyon cihazları, hastalık yapıcı, patojen mikroorganizmaları %99.99 gibi yüksek oranlarda ortadan kaldırarak, enfeksiyon oluşmadan önce sizi korur. Bunu yapabilmek için ileri teknoloji özel filtrasyon sistemleri, Ultraviyole ışınım özelliği, ve Foto Katalitik Oksidasyon teknolojisini kullanmaktayız.

Radic8 VIRUSKILLER® teknolojisi ile size ihtiyaç duyduğunuz, sağlıklı ve kaliteli İç Ortam Havasını sunuyoruz.

Ayrıntılı bilgi için lütfen websitemizi ziyaret ediniz: www.radic8.com 

 
 
Hava Sterilizasyon 05
Hava Sterilizasyon 04
Hava Sterilizasyon 03
Hava Sterilizasyon 02
Hava Sterilizasyon 01
 
 

Tüm Hakkı Saklıdır © 2012 - Endotek Sağlık Gereçleri Tasarım & Uygulama: Aynur Uğurlu